Sport

Zapiętki do butów sportowych. Co musisz wiedzieć?

• Zakładki: 38


Mimo że są niewielkie, zaskakują funkcjonalnością. Zapiętki do butów sportowych łączą precyzyjny projekt i doskonałe jakościowo materiały, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do tylnej części stopy i wypełniają wolną przestrzeń. Kiedy po nie sięgnąć i jakie rodzaje zapiętków warto wziąć pod uwagę? Przeczytaj i sprawdź, co musisz wiedzieć.

Zapiętki do butów sportowych – funkcjonalny dodatek dla Ciebie

Zapiętki do butów sportowych wykazują się niezawodnością w wielu sytuacjach. Mogą bowiem zmniejszać rozmiar buta o około pół numeru, ale także – chronić pięty przed bolesnymi obtarciami i bolesnością ścięgna. Co ważne, pozostają one na swoim miejscu i mogą być wykorzystywane również w trakcie treningu. Zapiętki do butów sportowych zapewniają komfort m.in. podczas biegania i wyraźnie minimalizują ryzyko zsuwania się butów również w sytuacji intensywnego ruchu.

Jakie są rodzaje zapiętków do butów sportowych? 

Różnorodność zapiętków do butów sportowych wynika nie tylko z wielu rodzajów dostępnych kształtów, ale także – wielości wykorzystanych do ich produkcji materiałów. Osobom aktywnym szczególnie poleca się żelowe zapiętki do butów sportowych. Pozostają one nie tylko niewidoczne wewnątrz buta, ale przede wszystkim – skutecznie izolują tylną ścianę stopy. Ciekawą propozycją są także zapiętki ze skóry welurowej, dodatkowo wypełnione specjalną pianką, decydującą o perfekcyjnym dopasowaniu się zapiętków. Polecane warianty są dostępne w stałej ofercie Coccine – firmy, we współpracy z którą powstał niniejszy artykuł. 

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
71 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *