Relaks

Nowy hit disco polo? Premiera Diadem „Ja to lubię”

• Zakładki: 35


Artyści muzyki disco polo ciągle zaskakują nas nowymi, tanecznymi hitami. Imprezowe piosenki na domówki, do klubu i na Sylwestra to coś, na co fani gatunku czekają najbardziej. Najnowsza propozycja od ekipy z zespołu Diadem nie zawodzi! Utwór pod tytułem „Ja to lubię” to ciekawa nowość, która opowiada właśnie o dobrej zabawie w rytmie disco polo.

Nowy utwór zespołu Diadem już dostępny!

Nowy przebój to zdecydowanie gratka dla miłośników klubowych nut. Taneczna, energiczna melodia będzie hitem na każdej imprezie. Dyskotekowy klimat utworu przypadł do gustu fanom, podobnie jak teledysk, który od kilku dni zdobywa kolejne wyświetlenia w sieci. Klip pokazuje właśnie klimat dobrej, dyskotekowej zabawy w doborowym towarzystwie i zdecydowanie zachęca do tańca! „Ja to lubię” to energiczny numer opowiadający o imprezie w rytmie disco polo. Nowego kawałka grupy Diadem posłuchacie na łamach portalu Disco-Polo.Info!

Grupa Diadem i jej hity

Zespół Diadem powstał w 1996 roku i szybko zdobył szerokie grono fanów. Grupa wydała pięć płyt wypełnionych przebojami disco polo, takimi jak „Kto więcej serca Ci da”, „Miałaś co chciałaś”, „Ciebie nie ma”, „Zabrałaś serce moje”, „Samoloty” i nie tylko. Ich najbardziej znane utwory to podstawa każdej dobrej imprezy. Diadem koncertuje w całej Polsce, a ich najnowszy przebój będzie można usłyszeć na występach w przyszłym roku. Dla fanów disco polo ta nowość to propozycja obowiązkowa!

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
101 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *