Relaks

Noclegi w Lasówce koło Zieleńca

• Zakładki: 36


Zieleniec jest znanym ośrodkiem narciarskim w Polsce. Być może ktoś z Was wybiera się w te strony w czasie najbliższych ferii zimowych. A czy wiecie już gdzie będziecie nocować? Jeżeli nie to mamy dla Was propozycję zamieszkania na tydzień albo dwa w całorocznych domkach do wynajęcia.

Domki do wynajęcia w Lasówce

Wpisując hasło „Lasówka noclegi” do wyszukiwarki na pewno natraficie na ofertę Osady Orlica. Ponieważ my już tam zajrzeliśmy napiszemy Wam co nieco o tym miejscu. Ośrodek jest położony nieco na uboczu dlatego jest to dobre miejsce dla osób ceniących spokój z dala od hałasu i gwaru wielkich hoteli. Domki są ogrzewane, każdy z nich ma około 70 metrów kwadratowych i pomieści kilka osób (nawet siedem).

Dzięki temu, że będziecie mieli do dyspozycji w pełni wyposażony aneks kuchenny nie będziecie musieli przepłacać za posiłki w restauracjach. zawsze będzie można coś sobie przygotować nawet na ciepło.

Co warto zwiedzić w pobliżu?

Do ciekawszych atrakcji turystycznych w najbliższej okolicy należą muzeum zabawek i Kaplica Czaszek w Kudowie-Zdroju, muzeum papiernictwa w Dusznikach-Zdroju, twierdza w Kłodzku, Jaskinia Niedźwiedzia, Szczeliniec Wielki i Błędne Skały w Górach Stołowych, podziemne trasy turystyczne w dawnych nieczynnych już kopalniach.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Osoby zainteresowane noclegiem powinny zajrzeć na stronę internetową firmy Osada Orlica. Są tam wszystkie niezbędne informacje na temat warunków pobytu, możliwości i zasad rezerwacji, także regulamin, cennik, adresy, telefony itp.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
43 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *