Czas wolny

Smaczki dla Konia – dlaczego warto je mieć?

• Zakładki: 21


Koniom, podobnie jak innym zwierzętom towarzyszą emocje. Warto więc mieć na uwadze, że odpowiednia motywacja stanowi u nich ważny motor napędowy do wspólnej pracy. W tym procesie pomogą nam odpowiednio dobrane smaczki, które kupimy w profesjonalnym sklepie jeździeckim. Zapraszamy do lektury.

Smaczki dla konia

Konie uwielbiają różnego rodzaju smaczki i przysmaki ze względu na ich owocowy smak i zapach. Stanowią więc one dla nich świetną nagrodę za dobrze wykonane zadanie. Z tego względu przysmaki dla konia oraz smaczki dla koni są chętnie wykorzystywane przez jeźdźców w procesie szkolenia. System nagród jest bardzo skuteczną metodą treningową. Konie szybko uczą się, że po wykonaniu pewnych oczekiwanych czynności dostaną smaczną przekąskę. 

Jakie smaczki znajdziemy w sklepie Equishop?

W ofercie sklepu jeździeckiego Equishop znajdziemy przysmaki firmy Eskadron/Pikeur z ziołami i marchewką w kształcie serduszek. Smaczki te sprzedawane są w praktycznych, niewielkich opakowaniach, które można wielokrotnie otwierać i zamykać, przez co nie tracą smaku i aromatu.

Takie smaczki bogate są nie tylko w witaminy i minerały. Ich zaletą jest również poręczne opakowanie, które sprawia, że możemy je mieć zawsze koło siebie, np. na treningu. Warto jednak pamiętać o umiarze, by z miłości czy chęci docenienia naszego wierzchowca, nie zrobić mu krzywdy.

Smaczki dla konia znajdziemy w profesjonalnych sklepach jeździeckich a także w sklepach online takich jak Equishop.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Equishop

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
103 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *