Czas wolny

Łódź Disco Fest 2022 – co warto wiedzieć o tegorocznym święcie disco polo w Łodzi?

• Zakładki: 18


Łódź Disco Fest to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Łodzi. Gwiazdy muzyki tanecznej i disco polo rozgrzewają łódzką publiczność, zapewniając znakomitą zabawę przez cały wieczór. Dostępne są już bilety na ten wyjątkowy event muzyczny – przekonaj się, dlaczego warto wybrać się do łódzkiej Atlas Areny na Łódź Disco Fest 2022.

Kto wystąpi na Łódź Disco Fest 2022?

Kluczem do sukcesu Łódź Disco Fest jest plejada gwiazd, która zawsze pojawia się na scenie Atlas Areny. Organizatorzy dbają, by wystąpili u nich wykonawcy największego formatu. W tym roku będą to między innymi Czadoman, Topky, Classic, Piękni i Młodzi, Disco Boys, Shazza oraz Zenek Martyniuk. Występ takich artystów to gwarancja znakomitej zabawy!

Strefa VIP-ów na Łódź Disco Fest 2022

Muzyka disco polo, taniec, dobry alkohol, przekąski i dania na ciepło, zabawa z DJ-em, a także takie udogodnienia, jak osobna szatnia – osoby, które zdecydują się na zabawę na Łódź Disco Fest 2022 w strefie VIP zaznają rozrywki na najwyższym poziomie. Jeśli Twoim celem jest wyłącznie zabawa na najwyższym poziomie, koniecznie wybierz się na koncert topowych artystów disco polo i zasiądź w Atlas Arenie na trybunie VIP. Osoby, które nie dotrą do Łodzi, najprawdopodobniej będą mogli obejrzeć transmisję z Łódź Disco Fest 2022 w telewizji Polo TV – czekamy na oficjalne potwierdzenie tej informacji. Więcej newsów o tym i innych wydarzeniach znajdziesz na portalu disco-polo.info – zapraszamy!

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
72 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *