Czas wolny

Kursy językowe od Archibald! Sprawdź jak uczyć się szybko i skutecznie!

• Zakładki: 20


Język angielski to jeden z najpopularniejszych i najczęściej używanych języków na świecie. Pomaga nam nie tylko porozumiewać się na wakacjach, ale jego znajomość coraz częściej stanowi jedno z podstawowych wymagań, jakie stawiają nam pracodawcy. Warto więc już dzisiaj zainwestować w swoje umiejętności i postawić na sprawdzone Centrum Językowe. Dzięki możliwości nauki online możemy swoje kompetencje poszerzać z każdego miejsca na świecie. Zapraszamy do lektury poniższego materiału, w którym przedstawiamy szczegóły.

Jak wygląda nauka w Archibald Centrum Języków Obcych?

Kurs angielskiego online to doskonały pomysł dla zabieganych osób, które chcą poszerzyć swoje kompetencje językowe bez wychodzenia z domu. Nauka odbywa się w małych grupach, dzięki czemu możliwe jest weryfikowanie swojej wiedzy na bieżąco z lektorem. Dzięki temu, że lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych i pełnych pasji speakerów, zyskujemy pewność, że zajęcia będą nie tylko merytoryczne, ale również bardzo ciekawe. W Archibald stawiany jest bowiem silny akcent na przydatne umiejętności, dostosowane do oczekiwań: biznesowych, podróżniczych czy dotyczących komunikacji w życiu codziennym. Lekcje trwają 45 minut i oparte są na konwersacjach.

Jaki kurs wybrać dla siebie?

.także różne rodzaje kursów: ogólne, konwersacyjne czy biznesowe,. (konwersacyjny)Szukając idealnej oferty dla siebie, możemy wybierać między innymi pomiędzy angielskim dla poczatkujących (program Starter), Business English czy English at Work. Ciekawą propozycją na nadchodzące miesiące są tzw. kursy jesienne. Można w ich ramach zdecydować się na zajęcia raz lub dwa w tygodniu. Warto również zwrócić uwagę na kurs English in Action Plus, który umożliwia pracę na płynnością i poprawnością mówienia w języku angielskim i jest przeznaczony dla osób, które lepiej czują się w pisaniu niż mówieniu, a także dla osób kontynuujących naukę po długiej przerwie.

Ogromną zaletą Archibald Centrum Języków Obcych jest fakt, że istnieje możliwość odbycia 45-minutowej lekcji demo przed wykupieniem kursu online, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak wygląda nauka i samodzielnie ocenić, czy proponowana forma nauki angielskiego spełnia nasze oczekiwania.Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową Centrum.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Archiwald Centrum Języków Obcych

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
12 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *