Prawo i finanse

Jak walczyć o pieniądze z Amber Gold?

• Zakładki: 31


Utrata pieniędzy w Amber Gold dla wielu osób oznaczała stratę oszczędności życia. Jak walczyć o ich odzyskanie? Odpowiadamy.

Skarb Państwa wypłaci odszkodowania poszkodowanym w aferze Amber Gold

Czy możliwe jest odzyskanie pieniędzy utraconych w aferze Amber Gold? Oczywiście, że tak, a potwierdzeniem tego faktu jest korzystny wyrok sądu z dnia 1 lipca 2022 roku. Zgodnie z jego treścią poszkodowani, czyli osoby wpłacające pieniądze do Amber Gold w okresie od marca 2011 roku do sierpnia 2012 r. otrzymają odszkodowania ze Skarbu Państwa w łącznej kwocie ponad 23 milionów złotych (+ ustawowe odsetki). Ogłoszenie tak korzystnego wyroku sprawiło, że już teraz przygotowywany jest kolejny pozew ws. Amber Gold, na który warto zapisać się jak najszybciej.

Dlaczego warto zapisać się na nowy pozew ws. Amber Gold?

Nowy pozew ws. Amber Gold zostanie złożony w momencie, w którym szanse na uzyskanie pozytywnego rozstrzygnięcia będą możliwie najwyższe. W związku z tym należy poczekać na zakończenie trwającej apelacji do wyroku z 1 lipca 2022 oraz sprawy karnej przeciwko Barbarze K., czyli byłej prokurator zajmującej się sprawą Amber Gold. Dlaczego warto zapisać się na niego już teraz? Przede wszystkim dlatego, że pozwoli to uruchomić bieg naliczania ustawowych odsetek oraz uzyskać 50% rabat na wynagrodzenie dla kancelarii prawnej.

Podsumowując należy stwierdzić, że chcąc walczyć o odzyskanie pieniędzy z Amber Gold należy przystąpić do nowego pozwu zbiorowego. Warto także skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej, którą oferuje Kancelaria GKR Legal współpracująca przy tworzeniu niniejszego artykułu.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
11 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *