Uroda

Porady kosmetyczne dla mężczyzn

• Zakładki: 109


Jeżeli jesteś mężczyzną, zapewne uważasz, że nie potrzebujesz porad kosmetycznych. Nic bardziej mylnego. Dbanie o swój wygląd bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie, dlatego warto. Dzięki naszym poradom kosmetycznym dla mężczyzn zadbasz o siebie bez większego wysiłku.

Nawilżaj swoją skórę

Aby utrzymać skórę w dobrym stanie, należy ją nawilżać. Jest to najważniejszy sposób na utrzymanie zdrowej skóry. Przede wszystkim, po każdym prysznicu smaruj swoje ciało balsamem. Do tego, codziennie pij dużo wody (co najmniej 1,5l).

Oczyść swoją twarz

Nie tylko kobiety powinny myć i oczyszczać swoją twarz. Brud i kurz, który osadza się podczas wykonywania codziennych czystości może przyczyniać się do zatykania porów. Właśnie dlatego po całym dniu, należy umyć twarz specjalnym środkiem oczyszczającym.

Użyj męskiego szamponu

Skóra znajdująca się na głowie mężczyzny jest inna, niż skóra kobieca. Jest ona bardziej podatna na swędzenie i łatwo wchodzi w reakcję z niektórymi składnikami. Z tego powodu, należy stosować szampony, które są przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn.

Używaj odżywki

Jak sama nazwa wskazuje, stosuje się ją po to, by odżywić włosy. Szampon może przyczyniać się do wysuszania włosów, dlatego potrzebny jest środek, który zapewni im nawilżenie.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
258 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *