Czas wolny

W jaki sposób zaaranżować wnękę?

• Zakładki: 13


Wnęki w domu najlepiej zagospodarować, tworząc w tych miejscach szafy na wymiar. Takie rozwiązanie nie dość, że jest niesłychanie praktyczne, to do tego wygląda bardzo estetycznie. Wszystkie rzeczy można spokojnie schować za drzwiami przesuwnymi, zaś szafa dopasowana do wnęki doskonale sprawdzi się szczególnie na mniejszych metrażach. Z kolei, polski producent zestawów przesuwnych i prowadnic Indeco, precyzyjnie dobierze system do wymiaru danej wnęki.

Drzwi przesuwne do szaf wnękowych INDECO

W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty, które wspaniale uzupełnią każde wnętrze i pomogą utrzymać w nim porządek. W pojemnych szafach INDECO zmieścimy niezbędne sprzęty AGD, chemię, ubrania i co tylko chcemy. Istnieje kilka opcji drzwi do szafy wnękowej. Do sypialni, czy przedpokoju optymalną wersją będą systemy szaf przesuwnych lub standardowe szafy wnękowe. Gdy na przykład docelowo planujemy ogromnych rozmiarów szafę, warto zastosować kilka skrzydeł, jednocześnie niezwykle cicho pracujących.

Rodzaje drzwi do szafy wnękowej

Do szaf wnękowych firma Indeco proponuje różne rodzaje drzwi. W wąskich korytarzach i przejściach można więc zdecydować się na drzwi składane, łączące cechy drzwi uchylnych i przesuwnych. Drugim rodzajem się zaś drzwi przesuwne ścięte do poddaszy i strychów- w pełni wykorzystują przestrzeń pod ściętym sufitem, z pochyłymi ścianami. Indeco produkuje również drzwi designerskie, eleganckie szklane i drzwi podwieszane- oddzielające pomieszczenia, nie naruszając struktury podłogi. Ostatnia propozycja to zaś drzwi przejściowe przesuwne, które mogą w efektowny sposób łączyć lub oddzielać od siebie przestrzeń np. kuchnię z jadalnią, lub salonem, łazienkę z sypialnią.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Producent drzwi do szaf wnękowych do zabudowy- INDECO w Warszawie.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
10 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *