Motoryzacja

Troska o serce pojazdu

• Zakładki: 47


Silnik stanowi serce samochodu. Dzięki niemu auto może się poruszać, to silnik zapewnia optymalne osiągi. Jednak, aby tak się stało, należy mu zapewnić wysokiej jakości olej. Podczas pracy silnika powstaje jednak wiele zanieczyszczeń, które mogą wpłynąć na jego pracę. Aby zabezpieczyć silnik przed negatywnym działaniem tych zanieczyszczeń powstały filtry do oleju.

Sprawdzone rozwiązania dla silnika

Filtry Filtron skutecznie wyłapują cząsteczki, które wytrącają się podczas pracy silnika, dzięki czemu chronią silnik i wydłużają jego żywotność. Producentem filtrów o wieloletnim doświadczeniu jest firma Filtron. Produkuje ona wysokiej jakości filtry, które są skuteczne i bezawaryjne, zapewniają doskonałą ochronę silnika. Filtr powinien być optymalnie szczelny, aby zapobiegać przeciekaniu oleju. Filtron zapewnia produkt końcowy, który poddawany jest licznym testom szczelności oraz kontroli jakości, dzięki czemu w ręce klienta trafia filtr najwyższej jakości.

Dobry stan techniczny pojazdu jest gwarancją bezpieczeństwa podczas jazdy. Ponadto odpowiednio dobrane części eksploatacyjne zwiększają osiągi i podnoszą wydajność pojazdu, co zapewnia komfort jazdy oraz niekwestionowaną przyjemność. Sprawdzeni producenci części posiadający duże doświadczenie oraz umiejący skutecznie dopasować się do indywidualnych potrzeb swoich odbiorców wiedzą, w jaki sposób zapewnić stuprocentowe zadowolenie oraz wydłużyć życie każdego samochodu i zapewnić radość z każdego przebytego kilometra.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą NajlepszeOleje.pl.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
87 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *