Czas wolny

Tort na wieczór panieński – słodka oprawa ostatniego dnia wolności

• Zakładki: 24


Niezależnie od tego, w jaki sposób będziesz spędzać wieczór panieński, koniecznie zadbaj o to, aby był to czas odprężenia i zabawy. W końcu, gdy stres związany ze ślubem przejmie kontrolę, ciężko o nieskrępowaną radość i beztroskę. Jeśli chcesz miło wspominać teoretycznie ostatni dzień wolności (i tutaj puszczamy oko), postaw na spersonalizowany tort, który sprawi, że czas spędzony z przyjaciółkami będzie jeszcze przyjemniejszy. Wykonanie tortu na wieczór panieński warto zlecić sprawdzonej cukierni, która zadba nie tylko o stronę wizualną ciasta, ale również walory smakowe i zdrowotne. 

Zabawny tort na wieczór panieński wcale nie musi być nieelegancki, tak to delikatnie nazwijmy. Istnieje wiele możliwości spersonalizowania ciasta i jeszcze więcej pomysłów na jego formę. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. Cukiernicy z Cukierni Cieślikowski sprostali wielu niecodziennym zamówieniom, ożywiając zjawiskowym tortem tak naprawdę każdy typ wieczoru panieńskiego – od kameralnych w domowym zaciszu, przez eleganckie przyjęcia w wynajętych salach, na tych zadziornych, by nie powiedzieć niegrzecznych, skończywszy. Zanim zaczniesz personalizować tort, wybierz jego smak. W końcu tort na wieczór panieński nie ma być tylko ozdobą. Po nocy szaleństw każda uczestniczka zabawy z przyjemnością uzupełni utracone na parkiecie kalorie. Cukiernia Cieślikowski oferuje zarówno torty biszkoptowo-śmietanowe w 8 smakach, biszkoptowo-kremowe w 3 wersjach, jak i torty bezowo-śmietanowe przekładane czekoladą w 3 uzależniających smakach – wanilia, cappuccino i truskawka. W swojej ofercie ma także bezmleczne torty o owocowych smakach na bazie mąki bezglutenowej. Miłośnicy tiramisu, masła orzechowego i owoców leśnych równią znajdą coś dla siebie. 

Tort na wieczór panieński – personalizacja ciasta

Tort na wieczór panieński można spersonalizować zarówno za pomocą nakładek z masy cukrowej, jak i jadalnych kwiatów, akcesoriów wykonanych z czekolady czy też napisów. Możesz również zdecydować się na opłatki z nadrukiem lub toppery. Elementem personalizacji mogą być zimne ognie, fontanny tortowe i wszelkie figurki (jadalne i niejadalne).

Artykuł powstał przy współpracy z Cukiernią Cieślikowski.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
29 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *