Czas wolny

Siatka leśna – tani materiał ogrodzeniowy prosty w montażu

• Zakładki: 22


Odpowiednie ogrodzenie działki czy terenu budowy wpływa na bezpieczeństwo. Warto oczywiście wybrać materiał, który jest trwały. Jeżeli szukacie taniego i dobrego rozwiązania, to możemy Wam polecić siatkę leśną. Warto na jej temat dowiedzieć się więcej.

Prosta i niezawodna, czyli siatka leśna

Siatka leśna, wbrew nazwie, ma szerokie spektrum zastosowania. Służy nie tylko do grodzenia działki, terenu leśnego czy szkółki drzew. Można nawet wykonać z niej tymczasowe ogrodzenie terenu budowy czy po prostu nowego domu. Chroni przed dzikimi zwierzętami, ale też dostaniem się na teren intruzów. Doskonale sprawdza się tutaj model wykonany z ocynkowanego drutu. Jest on odporny na korodowanie, ale też ma dobrą wytrzymałość mechaniczną. Jeżeli mieszkacie blisko lasu, to polecamy Wam siatkę, która jest odpowiednio zagęszczona. Można wybrać choćby splot węzłowy. Kolejną jej zaletą jest niska cena. Rzeczywiście taka siatka jest tania. 

Prosty montaż, który wykonasz samodzielnie

Siatka leśna pozwala na szybkie ogrodzenie posesji, działki, czy terenu budowy. Jednocześnie jej montaż również jest bardzo prosty. Można wykonać go nawet samodzielnie, co jeszcze bardziej obniża koszty inwestycji. Można ją zamontować na słupkach stalowych czy też drewnianych. Trwalszym rozwiązaniem są oczywiście słupki stalowe. Wykorzystanie siatki leśnej obejmuje też tereny przy autostradach. Jeżeli decydujecie się na budowę domu i chcecie zabezpieczyć swój teren przed zwierzętami czy intruzami, np. zimą, gdy prace są przerwane, to doskonale sprawdzi się właśnie siatka leśna. To także trafny wybór do ogrodzenia upraw czy kwiatów. Nie musicie obawiać się, że np. dziki czy sarny je zniszczą. 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Stal producentem ogrodzeń.       

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
57 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *