Motoryzacja

Jakiej odzieży potrzebuje początkujący motocyklista? Oferta Bikestar

• Zakładki: 55


Jakie elementy odzieży motocyklowej musi kupić początkujący miłośnik tych jednośladów? Jak wybrać najlepsze produkty i gdzie je kupić? Poznaj odpowiedzi na pytania zadawane przez nowicjuszy. Skolekcjonuj obowiązkową odzież na motocykl, korzystając z bogatej oferty w przystępnych cenach ze sklepu Bikestar w Warszawie lub online.

Ubiór początkującego motocyklisty

Jako fan jazdy na motocyklu zapewne chciałbyś mieć cały strój od razu. Miej jednak na uwadze fakt, iż odzież motocyklowa stanowi spory wydatek. Na szczęście nie wszystko musisz kupić „na już”. Na początek przygody z jednośladem potrzebny Ci będzie przede wszystkim kask. Warto tu zauważyć, iż jest to jedyny element stroju na motocykl wymagany prawnie.

Jeśli po zakupie kasku pozostał Ci budżet i nadal interesuje Cię odzież motocyklowa, Warszawa to miasto, w którym możesz udać się do sklepu Bikestar. Znajdziesz tu tanią kurtkę i tanie spodnie dla początkujących – łącznie nie przekroczą 1000 zł. Zwróć też uwagę na buty motocyklowe, gdyż jazda bez nich grozi poważnymi urazami nóg, a nawet upadkiem. Warto wybrać przystępny cenowo model z długą cholewką. Rozważ też zakup podstawowych rękawic motocyklowych.

Opcjonalne dodatki do stroju początkującego motocyklisty

W warszawskim sklepie Bikestar przy ul. Ładnej 23 lub na platformie internetowej znajdziesz także cenne dodatki odzieżowe chroniące chociażby przed wiatrem, zimnem. Należą do nich komin, czapka pod kask, chusta na szyję, kołnierz, bielizna termoaktywna. Na opady świetnie sprawdzają się kombinezony przeciwdeszczowe, choć z uwagi na dodatkowy koszt można odsunąć zakup w czasie, a na mgłę i po zmroku elementy odblaskowe.

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
90 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *