Czas wolny

Dlaczego paintball to dobry pomysł na kawalerski?

• Zakładki: 24


Istnieje wiele sposobów na spędzenie niezapomnianego wieczoru kawalerskiego. Jednym z nich – i to wyjątkowym! – jest gra w paintball. Dlaczego akurat ona? Co takiego wyjątkowego jest w paintballu, że warto zastąpić nim inne scenariusze wieczoru kawalerskiego? Sprawdź!

Paintball – wyładowanie stresu

Idealny pomysł na kawalerski powinien uwzględniać jednocześnie dobrą zabawę i rozładowanie stresu, którego tuż przed ślubem – czasem zaledwie dzień – jest sporo. Oba założenia spełnia właśnie paintball, który na czas rozgrywki pozwala zapomnieć o oficjalnym tonie zbliżającego się wielkiego dnia. Przyszły pan młody dystansuje się od myśli, że podczas ślubu coś może pójść nie tak, co jest ogromnie ważne, jako że przygotowania trwają miesiącami, a spraw organizacyjnych jest co niemiara. Poza tym paintball wyklucza picie alkoholu, więc na ślubie wszyscy stawią się wypoczęci i świeży.

Paintball – dobra zabawa

Oczywiście paintball to dobra zabawa, kilka godzin beztroskiego biegania i walki z pojedynczymi rywalami lub przeciwną drużyną. Paintball zapewnia niezapomniane wrażenia fanom gier strzelankowych, militariów, survivalu, klimatów apokaliptycznych i wojennych, a także wielu innym. To ważne, by wieczór kawalerski był wyjątkowy i został zapamiętany na całe życie, w końcu ma się go – jeśli wszystko pójdzie dobrze – tylko raz. Paintball spełnia wymagania!

Paintball – rozgrywka dla par

W paintball można grać indywidualnie lub drużynowo. A gdyby tak połączyć wieczory kawalerski i panieński, by przeciwne drużyny poprowadzili przyszli państwo młodzi? Jest to świetny sposób na rozstrzygnięcie, kto w domu będzie się zajmował nielubianymi czynnościami. Oczywiście z przymrużeniem oka!

Artykuł powstał we współpracy z firmą Poligonpaintball.pl.

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
13 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *