wakacje nad jeziorem

Tanie loty, zniżki na atrakcje turystyczne, sprawdzone noclegi i hotele. Opowiadamy o najlepszych destynacjach na wycieczki i miejscach na wakacje.
Awatar użytkownika
Ingeborga-86
Posty: 0
Rejestracja: 01 kwie 2023, 13:04

wakacje nad jeziorem

Post autor: Ingeborga-86 »

Hej! W tym roku w wakacje planuję wybrać się nad Jezioro Zegrzyńskie, bo już dawno to sobie obiecałam. Jadę z kilkoma znajomymi i zastanawiamy się, jak moglibyśmy ciekawe spędzić czas. Ostatnio dowiedziałam się, że jest tam wypożyczalnia skuterów wodnych i przyznam szczerze, że dla mnie to super pomysł. Czy przychodzi wam do głowy coś jeszcze? Chętnie się zainspiruję :P
pelaa

Re: wakacje nad jeziorem

Post autor: pelaa »

Opcji na wakacje jest wiele - wszystko zależy od waszych potrzeb oraz zainteresowań. Mnie przykładowo zainteresowała
wycieczka na kostarykę o której dowiedziałam się od firmy Kiribati Club. Coś wspaniałego... Chyba się do nich zgłoszę i sobie ją wykupię. Będę mogła przeżyć prawdziwą przygodę.

serwery minecraft 1.5.2 the walls
nata88

Re: wakacje nad jeziorem

Post autor: nata88 »

I super... Jak chodzi o mnie, to bardziej myślę nad Wrocławiem. Wiecie, że jeszcze tam nigdy nie byłam? Aż wstyd przyznać... Ale znalazłam bloga https://lothuswroclaw.pl/blog/ , który mnie zainspirował do odwiedzin tego miasta.
ODPOWIEDZ