Polecam Mazur Marek Budowa i Remonty

Chcesz się dowiedzieć, z usług jakiej firmy warto skorzystać? Może planujesz podzielić się informacjami na temat jakiegoś przedsiębiorstwa? Zrób to tutaj.
Marcjana

Polecam Mazur Marek Budowa i Remonty

Post autor: Marcjana »

Po długich poszukiwaniach udało mi się znaleźć firmę Mazur Marek Budowa i Remonty i pomogli mi w rozwiązaniu problemów
klementyna

Re: Polecam Mazur Marek Budowa i Remonty

Post autor: klementyna »

A czy przykładowo ktoś z was kojarzy również firmę Schuettflix? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy u nich nie zamówić sobie transport materiałów sypkich - czy warto co sądzicie? Potrzebuję kryszywo i żwir na plac budowy, stąd pytam... Co możecie zatem mi doradzić.
Łukasz

Re: Polecam Mazur Marek Budowa i Remonty

Post autor: Łukasz »

W moim przypadku zdecydowałem się skorzystać z porad w artykule na stronie - https://madin.com.pl/2023/12/16/piekne-obrazy/ , dlatego zdecydowałem się zakupić nowe fototapety, które według mnie prezentują się fantastycznie. Co sądzicie?
martitaa

Re: Polecam Mazur Marek Budowa i Remonty

Post autor: martitaa »

Wiecie czy to budowa domu, czy remont - to ważnym aspektem jest oczywiście też bezpieczeństwo. Dlatego jak szukacie solidne szelki budowlane, to mogę wam zdradzić że na stronie Protekt znajdziecie odpowiednie. Zobaczcie sami...
ODPOWIEDZ