Czas wolny poza pracą

Lubisz majsterkować? Relaksuje Cię jazda rowerem, spacery z psem? Interesują Cię nowe technologie lub muzyka? Opowiedz o swoich zainteresowaniach!
Awatar użytkownika
Sulima-60
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2022, 6:47

Czas wolny poza pracą

Post autor: Sulima-60 »

Czy zdarza się Wam spędzać czas wolny z ludźmi, z którymi pracujecie? Zdarza się Wam spotykać po pracy, na kawę, na jakieś takie typowo "towarzyskie" spotkania? Pytam, bo mam to szczęście, że pracuję z fantastyczną grupą ludzi. Pracę zmieniałam jakiś czas temu i jestem pod wrażeniem, jak ludzie w pracy są w stanie się ze sobą dogadywać, bo wcześniej to było nie do pomyślenia. Myślę, że ważną rolę odgrywa też podejście szefostwa do firmy, dbanie o pracownika, tutaj organizowane są wyjazdy integracyjne które naprawdę są w stanie zbliżyć do siebie ludzi :)
kostixon93

Re: Czas wolny poza pracą

Post autor: kostixon93 »

Ja w wolnym czasie bardzo lubię przeglądać losowe witryny internetowe. Ma to na celu wzbogacenie swojego umysłu o dodatkową wiedzę w różnym zakresie. Przykładowo jakiś czas temu natrafiłem na https://mpozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-konin/ i dowiedziałem się sporo o pozycjonowaniu
Janusz

Re: Czas wolny poza pracą

Post autor: Janusz »

Po pracy najlepiej znaleźć sobie jakieś hobby w jakim się odnajdziemy. Możliwości w dzisiejszych czasach nie brakuje jednak warto jakby to było coś kreatywnego. Jednym z lepszych pomysłów jest nauka gotowania, szczególnie w dobie tego jak wysokie ceny są w wielu restauracjach. Wystarczy dokonać szybkiej kalkulacji i dotrze do nas jak bardzo jest to opłacalne. Do tego możemy wybierać najwyższej jakości składniki, a co za tym idzie dbać o swoje zdrowie. Jeżeli chodzi o przepisy to można je znaleźć chociażby tutaj - https://uwielbiam.pl/przepis/ciasteczka-korzenne Wszystko będzie zależało od tego na co mamy aktualnie ochotę lub poszukania czegoś zupełnie nowego.
paulaak

Re: Czas wolny poza pracą

Post autor: paulaak »

Czas wolny poza pracą spędzam na czytaniu ciekawostek i artykułów. Osobiście mnie to bardzo rozluźnia a przy okazji dowiaduję się codziennie nowych informacji. Bardzo polecam wiedzologia.pl - to najlepsza stronka na którą trafiłam.
patjo922

Re: Czas wolny poza pracą

Post autor: patjo922 »

Pamiętajcie, że czas poza pracą możecie poświęcić na swoje hobby. Moim znajomi ostatnio zainteresowali się obserwacjami grzybów i faktycznie mykologia może być dość interesująca. W internecie znajdziecie całą potrzebną wiedzę oraz kupicie zestawy growkit do obserwacji pod mikroskopem.
nata88

Re: Czas wolny poza pracą

Post autor: nata88 »

To ja powiem wam, że jestem bardziej kreatywną osobą i przykładowo w planach teraz mam sprawdzić sobie pomysły diy, które znalazłam na stronie centrumpomyslow.pl. Uwielbiam samodzielnie wykonywać różne artykuły do domu czy dzieci. Jak tak człowiek coś samodzielnie wykona, to zawsze się cieszy i jest dumny z siebie.
ODPOWIEDZ