Kosmetyki z konopiami?

Polecaj marki, sklepy z ubraniami, drogerie internetowe, gabinety medycyny estetycznej i sklepy z naturalnymi kosmetykami. Hybrydy, SPA, makijaż, pielęgnacja.
Awatar użytkownika
fatima_87
Posty: 0
Rejestracja: 22 gru 2021, 12:48

Kosmetyki z konopiami?

Post autor: fatima_87 »

Macie jakieś opinie na temat kosmetyków konopnych? Ostatnio pojawiło sie ich dosyć sporo w drogerii obok mojego domu i zaczęło mnie kusić, zeby przetestować przynajmniej jeden produkt. Słyszałam na przykład, że kremy z CBD świetnie nawilżają skórę, a ja mam z tym ogromny problem. Jakie produkty u was sprawdzają się najlepiej i które możecie mi polecić? :)

centrale slican
Samia

Re: Kosmetyki z konopiami?

Post autor: Samia »

W temacie kosmetyków zawsze warto czytać skład produktu, podobnie jak przy żywności, często im mniej składników tym lepiej, zwłaszcza jeśli twoja skóra jest wrażliwa, przesuszona lub skłonna do atopii. Polecam zgłębić temat kosmetyków na bazie oleju konopnego, fajnie nawilżają i odżywiają skórę. Szczególnie dobre są kosmetyki do skóry dojrzałej, bardzo dobrze liftingują i uelastyczniają skórę, wygładzają zmarszczki. Polecam stronę konopne24 mają naprawdę szeroki wybór i kosmetyki bardzo dobrej jakości. Polecam też rewelacyjny krem anti-aging z firmy HC
ODPOWIEDZ