siłownia w Poznaniu

Dyskusje na dowolne tematy od pogody po ulubiony program telewizyjny. Miejsca na rozmowy o wszystkim. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
mirabela1965
Posty: 0
Rejestracja: 02 sty 2022, 22:32

siłownia w Poznaniu

Post autor: mirabela1965 »

Na jaką siłownię w Poznaniu polecacie się zapisać? Widziałam mnóstwo propozycji i trudno jest mi się zdecydować na jedną konkretną. Generalnie podoba mi się Bodyfit20, bo koleżanki tam chodziły na trening ems i bardzo go chwalą. Mnie zależy na efektach, ale nie muszą być aż tak szybko widoczne, mam czas :D Dajcie znać, gdzie wy polecacie się wybrać i dlaczego!
Awatar użytkownika
szejma1980
Posty: 0
Rejestracja: 10 lis 2021, 5:21

Re: siłownia w Poznaniu

Post autor: szejma1980 »

W bodyfit20 jest fitness dla pań w Poznaniu i tam jest też wykorzystywana metoda ems, moim zdaniem spodoba Ci się ten trening. To chyba najlepsza opcja dla wszystkich zabieganych, którzy jednak chcą od czasu do czasu zrobić coś dla siebie i dla swojego zdrowia. Ja w każdym razie polecam, bo efekty mnie pozytywnie zaskoczyły i naprawdę nie mam na co narzekać!
Łukasz

Re: siłownia w Poznaniu

Post autor: Łukasz »

Jeżeli są tutaj osoby, które szukają sposobu na aktywne spędzenie wolnego czasu, to polecam Wam sprawdzić stronę https://www.fitpark.pl , gdzie znajdziecie ofertę producenta najlepszych siłowni plenerowych w Polsce. Wielokrotnie korzystałem z ich placówek ze względu na wysoką jakość sprzętu.
ODPOWIEDZ