farba poliwinylowa

Dyskusje na dowolne tematy od pogody po ulubiony program telewizyjny. Miejsca na rozmowy o wszystkim. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
eugenia_70
Posty: 0
Rejestracja: 12 lut 2022, 17:57

farba poliwinylowa

Post autor: eugenia_70 »

Kochani, mam do Was takie pytanie może ktoś z Was zajmuje się budowlanką szeroko pojętą. Czy farba poliwinylowa nadaje się do uszczelnienia dachu? Ostatnio podczas dużej ulewy zauważyłem mały zaciek na suficie w jednym miejscu. Nie stać mnie w tej chwili na całościowy remont dachu, więc szukam tańszej alternatywy, Czy taka farba może trochę pomóc w uszczelnieniu dachu jeśli ten przeciek nie jest duży?
Łukasz

Re: farba poliwinylowa

Post autor: Łukasz »

Jakiś czas temu remontowałem mój dom, przeglądałem oferty różnych sklepów i zdecydowałem się na zakup listwy elewacyjne oraz innych produktów sztukaterii gipsowej. W razie pytań, wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
marek445

Re: farba poliwinylowa

Post autor: marek445 »

Jeżeli szukacie sprawdzonego producenta pelletu drzewnego, pelletu ze słomy lub tarcicy sosnowej, to polecam Wam sprawdzić stronę https://www.biomasapartner.pl/c/pellet-drzewny,104 , gdzie znajdziecie ofertę firmy Biomasa Partner Group. Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ