remont kuchni

Urządzasz mieszkanie? Remontujesz lub budujesz dom? Tu znajdziesz wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz i ogrodu. Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Dalmira1963
Posty: 0
Rejestracja: 06 sty 2022, 14:07

remont kuchni

Post autor: Dalmira1963 »

Jesteśmy właśnie w trakcie remontu kuchni, ale takiego totalnego remontu, pozbyliśmy się wszystkiego co było niekompletne czy zniszczone. Także garnki i patelnie poleciały do kosza. Albo szklanki, bo każda była z innej parafii. Chcemy żeby nowa kuchnia była idealnie dopieszczona. Ale teraz czeka mnie kompletowanie wszystkiego: zestaw garnków, szklanki do zimnego, kubki do ciepłego. Z jednej strony się cieszę, z drugiej jestem przerażona. Lubicie takie zakupy?

morąg pks
Awatar użytkownika
Rozwita64
Posty: 0
Rejestracja: 24 sty 2022, 5:02

Re: remont kuchni

Post autor: Rozwita64 »

Długo nie mogłam doczekać się remontu kuchni. Ale w końcu się doczekałam i teraz mogę już powiedzieć: mam taką o jakiej marzyłam. Wiele produktów do jej urządzenia znalazłam u nich: https://eralazienki.pl/ Już wcześniej kupowałam rzeczy do wyposażenia łazienki, więc znałam firmę i znałam jakość tych produktów. Gdybym znów robiła remont, to na pewno postawię na nich. To świetne miejsce na takie zakupy.
ODPOWIEDZ